Neptunus - Schiebroek

Programma deze week

Dinsdag 6 maart 2018
Aanv.Aanw.Thuis team Uit teamWed.#KlasseScheidsrechter
18:30 17:45 JO11-1 - TOGB JO11-2 133884 1e klasse  M. Broekhuizen
               
Woensdag 7 maart 2018
Aanv.Aanw.Thuis team Uit teamWed.#KlasseScheidsrechter
19:30   Senioren 6 - Blijdorp 4 75965 6e klasse  
               
Zaterdag 10 maart 2018
Aanv.Aanw.Thuis team Uit teamWed.#KlasseScheidsrechter
14:30   Selectie 1 - Zuidland 1 30002 2e klasse  A. Kuup
12:00   Selectie 2 - Heinenoord 2 32545 1e klasse  G. Verhoeve
11:00   Overmaas 2 - Senioren 3 80132 4e klasse  
12:30   Senioren 5 - Hermes DVS 3 80709 5e klasse  
16:00   Ariston'80 7 - Senioren 6 80727 6e klasse  
13:15   Senioren 7 - KMD 6 79846 7e klasse  
14:15   BVCB 9 - Senioren 8 79874 7e klasse  
15:00   Dilettant 6 - Senioren 9 79852 8e klasse  
12:30   HBSS VE1 - VE1 79772 2e klasse  
15:00   NSVV VE2 - VE2 34632 3e klasse  
09:45   Smitshoek G1 - G1 154184 1e klasse  
16:45 15:45 JO19-2 - VVOR JO19-2 132499 3e klasse  
16:00 14:30 SVS JO19-3 - JO19-3 139302 4e klasse  
15:00 13:30 EBOH JO17-1    JO17-1    oefen  
14:45 13:15 Zoetermeer JO17-5 - JO17-2 133054 4e klasse  
13:30 12:00 Spartaan'20 JO15-3 - JO15-1 148611 1e klasse  
08:30 07:30 JO15-2G - TOGB JO15-5 119726 3e klasse  
10:30 09:30 JO15-3 - Alexandria'66 JO15-6 121989 5e klasse  
15:30 14:30 JO15-4 - BVCB JO15-7 138981 5e klasse  
08:30 07:45 JO13-1 - Excelsior'20 JO13-2 121705 2e klasse  
10:00 09:00 Excelsior R. JO13-3 - JO13-2 149378 3e klasse  
08:30 07:30 BVCB JO13-5 - JO13-3 138366 8e klasse  
11:45 11:00 JO11-1 - GLZ Delfshaven JO11-1 133886 1e klasse  J. Haspers
08:30 07:30 Sparta (AV) JO11-3 - JO11-2 144771 5e klasse  
08:30 07:45 JO11-3 - Nootdorp JO11-3 151185 5e klasse  L. Kool
10:15 09:15 VOC JO11-5 - JO11-4G 151441 7e klasse  
11:45 11:00 JO11-5G - Soccer Boys JO11-4 119246 8e klasse  J. de Waart
10:15 09:30 JO11-6 - AGE-GGK JO11-3 125825 9e klasse  T. Goedhart
08:30 07:45 JO9-1 - HOVDJSCR JO9-1 146083 2e klasse  J. Eilers
08:30 07:30 Spirit JO9-3 - JO9-2 128345 5e klasse  
08:30 07:45 JO9-3 - AGE-GGK JO9-4 128026 7e klasse  A. van der Straaten
08:30 07:30 v.v. Hekelingen JO9-9 - JO9-4 120610 9e klasse  
10:15 09:30 JO8-1 - DSO JO8-3 120278 1e klasse  J. Bourjale
15:00 14:00 MO17-1 - BVCB MO17-1 147938 1e klasse  
               
Zondag 11 maart 2018
Aanv.Aanw.Thuis team Uit teamWed.#KlasseScheidsrechter
14:00   GSV 1 - Zondag 2 98552 8e klasse  
               

Voor adressen van uitwedstrijden zie hier (A-M) of hier (N-Z)

"met elkaar, voor elkaar"

palace-casinos.nl

asta casino

De Roock

SponsorKliks