Neptunus - Schiebroek

Programma volgende week

Zaterdag 28 oktober 2017
Aanv.Aanw.Thuis team Uit teamWed.#KlasseScheidsrechter
14:30   Selectie 1 - Strijen 1 30039 2e klasse  
12:00   Selectie 2 - SC Feyenoord 2 30593 1e klasse  
11:00   Zwarte Pijl 2 - Senioren 3 64554 4e klasse  
16:45   Senioren 4 - Blijdorp 1 65962 4e klasse  
15:00   Senioren 5 - Barendrecht 9 65692 5e klasse  
13:00   RFC 2000 1 - Senioren 6 65972 6e klasse  
12:30   Senioren 7 - Deltasport 5 64832 7e klasse  
11:30   PKC '85 3 - Senioren 8 65698 7e klasse  
16:30   Spirit 9 - Senioren 9 65730 8e klasse  
 vrij   VE1          
14:00   Barendrecht VE1 - VE2 34424 3e klasse  
13:00   G1 - NOCKralingen G1 34137 1e klasse  
14:00 12:30 Wippolder JO19-3 - JO19-2 65760 4e klasse  
 vrij   JO19-3          
10:15 09:15 JO17-1 - De Betr. Spartaan JO17-2 33965 2e klasse  
15:00 13:30 Zwervers JO17-4 - JO17-2 44192 5e klasse  
09:45 08:15 VVOR JO15-1 - JO15-1 104166 1e klasse  
11:30 10:00 Excelsior R. JO15-3 - JO15-2G 111173 3e klasse  
08:30 07:30 JO15-3 - DSVP JO15-4M 43811 5e klasse  
11:45 10:15 Zestienhoven JO15-4 - JO15-4 44455 5e klasse  
10:00  9:15 JO13-1    Be Fair JO13-2 111986    
10:00 09:00 Excelsior'20 JO13-4 - JO13-2 43346 5e klasse  
08:30 07:45 JO13-3 - VFC JO13-6 43399 7e klasse  
09:00 08:00 SC Monster JO11-2 - JO11-1 111195 2e klasse  
08:30 07:30 Hermes DVS JO11-2 - JO11-2 43942 5e klasse  
10:00 09:15 JO11-3 - Zestienhoven JO11-5 44665 7e klasse  
10:25 09:25 Zestienhoven JO11-6 - JO11-4G 43195 7e klasse  
08:30 07:45 JO11-5G - Capelle JO11-7 45016 8e klasse  
10:00 09:15 JO11-6 - Capelle JO11-6 43609 8e klasse  
08:30 07:45 JO9-1 - Oliveo JO9-2 65853 3e klasse  
10:15 09:15 Victoria'04 JO9-3 - JO9-2 65255 5e klasse  
09:45 08:45 Spirit JO9-5 - JO9-3 102533 7e klasse  
08:30 07:30 Berkel JO9-7 - JO9-4 66065 8e klasse  
08:30 07:30 TOGB JO8-4 - JO8-1 65627 2e klasse  
13:00 12:00 DCV MO17-1 - MO17-1 65644 2e klasse N. Berg
               
Zondag 29 oktober 2017
Aanv.Aanw.Thuis team Uit teamWed.#KlasseScheidsrechter
10:00   DCV 1 - Zondag 2 95829 8e klasse H. Stibbe

 

Voor adressen van uitwedstrijden zie hier (A-M) of hier (N-Z).

 

"met elkaar, voor elkaar"

palace-casinos.nl

asta casino

De Roock

SponsorKliks